Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Factory tour Дніпропетровщиною

Гендиректор ФРУ Руслан Іллічов разом із командою дирекції ФРУ провели два активних дня у Дніпрі.

Factory tour розпочався на сімейному підприємстві Біонтоп, власники якого батько Черненко Михайло та двоє синів Олександр і Євген. Дуже привітні та професійні люди, які розвивають своє виробництво попри всі перешкоди сучасних реалій України.

Перші враження про компанію:

  • Виготовляє 25 найменувань конкурентної продукції - трансформатори струму та напруги на клас напруги 6-40,5 кВ, ізолятори опорні і прохідні, демпфуючі реактори
  • Справно сплачує податки у сумі 6-7 млн грн щороку, середня з/п на підприємстві 700-800$
  • Має приріст прибутку 15-20% щороку (крім кризового 2020 року)
  • Виготовляє понад 1200 трансформаторів щомісяця
  • Задовольняє потреби ринку України у трансформаторах на 60%!
  • Експортує продукцію до Польщі, Молдови, Грузії, Азербайджану
  • Може випускати і постачати енергетичним компаніям України свою продукцію, особливо в умовах модернізації національної енергетичної системи

002

003

004

 

006

007

В гостях у Інтерпайп Сталі та першого заступника генерального директора компанії Дениса Морозова команда Федерації отримала надзвичайне задоволення.

Підприємство є найсучаснішим та найбільш екологічним металургійним заводом в Україні. Сума інвестицій у будівництво заводу та інфраструктурних об’єктів, у тому числі вапнякової фабрики та кисневого заводу для забезпечення сталевого виробництва необхідною сировиною, склала близько $1 млрд.

На заводі використовуються технології «зеленої» металургії, що відповідає жорстким європейським нормам: замкнутий цикл системи водопостачання, сучасна система газовидалення і газоочищення, система шумоізоляції.

Проектна потужність підприємства — 1,32 млн тон круглої сталевої заготовки на рік для трубної промисловості, залізничної сфери, машинобудування та електроенергетики.

Інтерпайп Сталь освоїла виробництво широкого ряду марок сталі – більше 500 найменувань різного застосування: вуглецеві, кремній марганцевисті, низьколеговані з регламентованим вмістом алюмінію.

Не оминули компанію і світові тренди поєднання новітніх технологій виробництва та сучасного мистецтва. На території підприємства встановлено п'ять вражаючих великомасштабних арт-інсталяцій Олафура Еліассона, який під час створення інсталяцій надихався красою виробничого процесу металургійної промисловості.

008

009

010

Продовжуючи поїздку команда ФРУ провела зустріч із представниками бізнесу Верхньодніпровської об’єднаної територіальної громади: ПрАТ "Дніпровський КПК", ТОВ "Астра", ТОВ «ПП «Гідроспецсервіс», ТОВ "Верхньодніпровський авторемонтний завод", ТОВ "Шлях", ПрАТ "Верхньодніпровський машинобудівний завод", ПрАТ "Верхньодніпровський ливарно-механічний завод".

Обговорювали пріоритетні для вітчизняного бізнесу ініціативи та законопроекти, які весь час знаходяться у полі зору Федерації роботодавців, інструменти їх реалізації.

011

Наступна зупинка подорожі ПрАТ "Дніпровський крохмалепатоковий комбінат", який Гендиректор ФРУ Руслан Іллічов відвідав разом із головою Верхньодніпровської ОТГ Геннадієм Лебедем.

Це високотехнологічне підприємство з переробки кукурудзи потужністю 300 тисяч тонн на рік та колективом у 750 осіб.

Генеральний директор комбінату Олександр Майстренко розповів про виробництво та поділився цікавими фактами переробки.

Завдяки високим стандартам у виробництві продукція підприємства успішно експортується до країн Азії, Європи, Північної та Південної Америки.

І саме це - переробка сировини у готові продукти з доданою вартістю - насправді цінна і важлива! Федерація завжди виступає за максимальну переробку товарів у середині країни, а не торгівлю сировиною.

Це вищий пілотаж - бути національним флагманом з крохмалевиробництва, в той час, як Україна входить у четвірку найбільших експортерів зерна кукурудзи у світі.

012

На завершення насичених днів команда Федерації відвідала Крюківський вагонобудівний завод.

013

Кожна поїздка лише підтверджує впевненість, що в Україні багато крутих, технологічних, сучасних підприємств, на яких працюють справжні професіонали, віддані своїй справі. Саме на таких ентузіастах тримається наша економіка!

Ми і надалі будемо знайомити вас із унікальними компаніями, які наперекір усім українським реаліям, розвиваються та створюють нові робочі місця.