Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Делегація України у SIA Knauf

SIA Knauf Латвія відкрила свої двері для делегації України - учасників навчального візиту в рамках спільного проєкту ФРУ та Конфедерації роботодавців Латвії - практичної підготовки 10 менторів з навчання на робочому місці (WBL).

Компанія Knauf була заснована братами Альфонсом та Карлом Кнауфами у 1932 році в Німеччині. Філософія Knauf базується на прикладі самої компанії – сім'я – це наші співробітники, клієнти та покупці. Клієнтоорієнтоване мислення було і є однією з найважливіших основних цінностей співробітників КНАУФ.

У більш ніж 60 країнах світу і більш ніж на 220 виробничих підприємствах по всьому світу в групі компаній Knauf працює більше 23 тисяч співробітників.

SIA Knauf, компанія Knauf у Латвії, була заснована 4 жовтня 1994 року.

У Латвії якісне застосування систем Knauf забезпечують регулярні семінари фахівців з будівництва у навчальному центрі Saurieši - Knauf Academy, а також професійні консультації співробітників компанії на будівельних майданчиках, а також постійна співпраця Knauf з латвійськими навчальними закладами та професійними галузевими асоціаціями.

Представники компанії SIA Knauf Латвія надали інформацію про компанію, участь у проєкті з молоддю- навчання на робочому місці (WBL) та провели ознайомчу екскурсію по підприємству.
Компанія SIA Knauf Латвія підтримує українські компанії, до речі вона продовжує закуповувати пакети для сухих сумішів саме у українського виробника, та надалі готова брати активну участь у відновленні та розбудові Україні.

Проєкт практичної підготовки 10 менторів з навчання на робочому місці (WBL) у 2022 році отримав фінансування від Міністерства закордонних справ Латвії.

Knauf пропонує комплексні рішення для будівельних робіт. Knauf виробляє гіпсокартонні листи, сухі будівельні суміші, штукатурні машини PFT та тепло- та енергозберігаючі ізоляційні матеріали.

02

03

04

05