Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Дали старт щорічній міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2021»

Сьогодні разом із нашими друзями та колегами з різних регіонів України дали старт 9й Міжнародній агропромисловій виставці "Агроекспо-2021".

Вітаючи її гостей і учасників, гендиректор ФРУ Руслан Іллічов зазначив, що всі роки існування цієї найбільшої української виставки, яка також входить до числа 10 найбільших в Європі, Федерація - у вирі подій, що тут відбуваються. Адже ми - серед ключових засновників та організаторів "Агроекспо".

Коли виставка була лише задумом, існувала проблема: на щорічній агровиставці у Києві на ВДНГ було лише кілька експозицій вітчизняних підприємств, обмежених в розмірі, а найкращі місця віддавалися глобальним компаніям, які можуть платити великі гроші. Вони заздалегідь замовляли площі, а вітчизняні виробники сільгосптехніки були за залишковим принципом. Тобто наші виробники просто не мали змоги бути максимально представленими на виставках, які є в Україні. Вони займали позицію "бідних родичів". Тепер ситуація змінилася.

Цього року у виставці беруть участь 510 експонентів — і це дуже круто.

Наші виробники агротехніки – однозначно дуже круті!

Завітайте і переконайтесь самі, що машинобудування в Україні на високому, рівні!

Але тепер на цій чудовій виставці не лише машинобудівники, щороку збільшується перелік продукції, яка експонується. Ми бачимо зростання присутності вітчизняного бізнесу. З’являються нові компанії і не лише аграрні. Вони виробляють сільгосптехніку, засоби захисту рослин, добрива, надають різноманітні послуги. І це - дуже важливо. Адже дуже часто не лише за кордоном, а й в Україні, далеко не всі знають, що ми вміємо робити. А вміємо ми дуже і дуже багато. Важливо вміти про це розказувати і показувати. І саме це ми робимо на Агроекспо.

Привітали гостей виставки також Міністр АПК Роман Лещенко та керівництво регіону.

Разом з ними, членами Президії та Ради ФРУ, народним депутатом Дмитром Кисилевським відвідуємо експозицію, на якій представлено продукцію багатьох членів ФРУ, якими ми по праву пишаємося.

Далі оглянемо провідні підприємства Кіровоградщини "Ельворті" та "Гідросилу", де відбудеться чергова зустріч наших візіонерів.

Не перемикайте!