Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

"Бізнес та влада. Від декларацій до партнерства" - зустріч роботодавців та влади Рівненщини

18 грудня в Рівному відбулась зустріч роботодавців та влади регіону, організаторами якої виступи Федерація роботодавців України та Об'єднання організацій роботодавців «Роботодавці Рівненщини». Участь у заході взяла заступник голови Федерації профспілок області Марія Рожко.

В ході зустрічі презентували документи, які були прийняті 4 грудня під час головної бізнес-зустрічі року Ukrainian Employers Annual Meeting, а саме: впровадження щорічного регіонального рейтингу REGIONAL BUSINESS CLIMATE. CREATING JOBS та Рекомендації роботодавців для Уряду на 2020 рік.

Один із блоків обговорення стосувався освітнього процесу. Учасники обговорили стан справ та шляхи подолання освітньо-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці. Радник ФРУ з питань освіти, екс.-перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець окреслив питання щодо боротьби роботодавців за трудові ресурси. Під час обговорення особливу увагу учасники приділили перевагам дуальної освіти, створенню дієвої системи професійної орієнтації молоду тощо.

«Нині нам потрібно вибудувати конкурентні умови для ведення бізнесу в Україні, а це — доступні кредити боротьба за кадри, ринки. Тож на часі питання проходження кваліфікації робітників, яким віднедавна займається Національне агентство кваліфікацій», - підсумував Михайло Кривко.

Марія Рожко зазначила, що профспілки, як і роботодавців надзвичайно хвилюють питання запровадження дієвих механізмів стимулювання інвестицій, ефективного використання індустріальної бази і ресурсів внутрішнього виробництва, збереження трудового потенціалу країни, підготовка кадрів, створення системи кваліфікацій тощо. «Це нас об'єднує і стимулює працювати в одному напрямі на користь трудових колективів».