Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Бізнес долучився до формування екологічної програми України

Українська промисловість потребує сучасних механізмів державної підтримки для того, щоб досягти екологічних нормативів і цілей, які ставить перед собою наша держава.

Безумовно, про екологію необхідно дбати, але мають бути враховані сьогоднішні реалії вітчизняної економіки та компаній, зазначив гендиректор ФРУ Руслан Іллічов у коментарі програмі "Сьогодні".

Наразі найголовніше завдання будь якої держави і будь-якого Уряду — забезпечити справедливий «зелений» перехід до екологічно безпечної економіки, а це значить — створювати можливості для економічного зростання.

Адже сталий розвиток — це завжди про баланс. Між вимогами екології та розвитком економіки, створенням та збереженням робочих місць, суспільним добробутом.

Тож нещодавно ми у ФРУ презентували Візію бізнесу стосовно основних екологічних законодавчих ініціатив та політик.

Вона маєбути дороговказом та визначати бачення та пропозиції українських роботодавців стосовно основних законодавчих ініціатив та політик у сфері навколишнього середовища та питань клімату.

Цей документ буде «живим» та постійно змінюватиметься, тобто завжди буде змога відслідковувати актуальну позицію роботодавців на веб сайті ФРУ.

Детальніше за посиланням: https://fru.ua/images/doc/2021/vizia_FRU_ekologia-1.pdf