Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Безпечне повернення до роботи - понад усе!

Ми поступово повертаємося до звичного ритму життя: виходимо на роботу, спілкуємося з колегами, бізнес партнерами, друзями, родинами.

Але і в цій ситуації, про небезпеку спричинену COVID-19 забувати не варто.

Доки не з'явиться вакцина чи ліки, вірус COVID-19, ймовірно, й надалі поширюватиметься в наших громадах. Тому необхідно продовжувати заходи фізичного дистанціювання, посилювати гігієну та інші профілактичні заходи задля стримання інфекцій, в тому числі на робочому місці.

Профілактичні заходи необхідні для того, щоб підготувати компанії та працівників до безпечного повернення до роботи та поступового відновлення господарської діяльності.

Отже, що робити, щоб повернутися до звичного ритму безпечно?

На це та інші питання ви зможете знайти відповіді у рекомендаціях Міжнародної організації праці «Безпечне повернення до роботи. Посібник для роботодавців з профілактики COVID-19».

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України здійснив адаптацію рекомендацій, включивши до них наші національні реалії. Переклад посібника було здійснено за підтримки наших партнерів DANEP та DANIDA.

Завантажити посібник можна за посиланням.

 

Переглянути посібник

 Return to work guide UKR 1