Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Архітектура професійного стандарту - складова професійного розвитку працівника та ефективності бізнесу

Федерація роботодавців України та Національне агентство кваліфікацій продовжують серію вебінарів, на яких інформують роботодавців про можливості та інструментарій системи професійних кваліфікацій.

За участі більш ніж 80 представників роботодавців, державних та громадських установ, організацій, закладів освіти, галузевих асоціацій та інших зацікавлених сторін відбувся черговий вебінар «Методика розроблення професійних стандартів. Частина ІІ. Оформлення та наповнення професійного стандарту»

Спікер вебінару – членкиня НАК Інна Осадчук. Модератор – Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України.

Під час вебінару, Інна Осадчук зосередила увагу на:

  • Підходах до формування архітектури професійного стандарту;
  • Рекомендаціях для порівняння професійних кваліфікацій з рівнями НРК;
  • Вимогах, особливостей та можливостей оформлення загальних відомостей професійного стандарту;
  • Обов’язковості/необов’язковості окремих складових професійного стандарту;
  • Кодуванні в професійному стандарті.

Також Федерація роботодавців спільно з Національним агентством кваліфікацій проводять індивідуальні консультаційні зустрічі для підприємств. Підчас таких зустрічей роботодавці можуть задати питання, які турбують, отримати детальні роз’яснення щодо професійних стандартів, часткових кваліфікацій, кваліфікаційних центрів.

Федерація роботодавців надалі продовжує роботу щодо проведення вебінарів та інших заходів задля роз’яснення підприємствам та отримання дієвих механізмів регулювання системи професійних кваліфікацій відповідно до поточних та перспективних потреб економіки і ринку праці. Слідкуйте за анонсами та будуємо професійну основу економіки країни разом.

002

003

004