Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

АНОНС: Норвезько - Український Форум

Відновлення прямого повітряного сполучення між Україною та Норвегією означає початок нового етапу українсько-норвезького співробітництва. Ця та багато інших позитивних змін в Україні відкривають двері для багатьох компаній та підприємців, що неминуче зміцнить ділові відносини між нашими країнами.

Саме тому Норвезько-українська торгово-промислова палата спільно з Федерацією роботодавців України та Посольством Норвегії в Україні організовує Норвезько - Український Форум, який відбудеться 11 вересня, о 16:00 у Radisson Blu Hotel (вул. Ярославів Вал, 22, Київ, Україна).

На форумі наші члени, партнери та почесні гості зможуть розглянути та обговорити нові перспективи, законодавчі зміни, а також дізнатися про потреби та можливості обох ринків.

Експерти та представники бізнесу обох країн поділяться своїми професійними знаннями та компетенціями з теми зустрічі.
Формат заходу поєднуватиме пленарне засідання, панельну дискусію та прийом.

Участь лише для запрошеннями. Місця зарезервовані для членів та партнерів NUCC та ФРУ. Робоча мова заходу – англійська з перекладом на українську.

Від норвезької сторони участь підтвердили підприємства, які представляють наступні сфери:
° Виробництво водонепроникного взуття та гумових чобіт;
° Виробництво атмосферостійких (technical) курток з проклеєними швами (taped seams), шерстяних, напівшерстяних курток та пальто, пуховиків;
° Виробництво робочого одягу та уніформ;
° Виробництво термобілизни для дітей та дорослих;
° Виробництво трикотажних виробів для жінок;

Також буде представник однієї з найбільших норвезьких компаній - оптовик деталей для опалення, вентиляції та каналізації, їм будуть цікаві українські виробники каналізаційних люків та труб, виробів для ванної кімнати, елементів опалення тощо.

Окрім того очікуються предствники IT індустрії.

Більше деталей та програма за посиланням:

https://nucc.no/events/nf19/

З питнння участі у Форумі звертатися можна звертатися на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном (044) 251-70-65

Акредитація ЗМІ: +47 98 41 06 02, + 338 050 725 20 97

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.