Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Зустріч із авторами та засновниками програми «SaveEcoBot»

11 лютого за ініціативи Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців та за сприяння громадської організації «Чисто Ч» відбулася зустріч із авторами та засновниками програми «SaveEcoBot» – першого в Україні екологічного боту для агрегації даних про дозвільні документи та процедури забруднювачів довкілля, сплату екологічних податків та про якість повітря.

Упродовж заходу керівники та провідні фахівці підприємств регіону розглянули низку питань, серед яких:

- Можливості використання першого в Україні екологічного чат-боту Save Eco Bot і здійснення ним оцінки впливу підприємств на довкілля.
- Доступ до екологічної дозвільної інформації, дозвільних процедур, інформації про екологічні податки природних монополій, а також рівень забруднення повітря.
- Участі громадськості в дозвільній процедурі оцінки впливу на довкілля задля зниження навантаження на довкілля та з метою збереження здоров’я громадян.
- Можливості встановлення на підприємствах громадських систем моніторингу якості повітря та приєднання до світових мереж моніторингу. Безперервний онлайн-доступ до даних про якість повітря просто у смартфоні.

Учасники заходу висловили думку щодо важливості об’єднання зусиль бізнесу і громадськості навколо захисту навколишнього середовища.
Для довідки:

Засновники єдиного в Україні екологічного чат-боту Save Eco Bot – представники ГО «Save Dnipro» були удостоєні нагороди «За екологічну трансформацію» Еко-Оскар 2018 від журналу «Екологія підприємства». Вони є авторами проектів «Порядку денного екологічної безпеки», а також переможцями Open Data Leader Award за найвищі особисті заслуги у розвитку відкритих даних на Open Data Forum 2019.

EcoBot2

EcoBot