Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Зустріч із авторами та засновниками програми «SaveEcoBot»

ЗАПРОШУЄМО!

Зустріч із авторами та засновниками програми «SaveEcoBot»

Дата і час: 11 лютого о 15.00


Місце проведення: головний корпус Черкаського державного технологічного університету (м.Черкаси, бул. Шевченка, 460).

 Шановні колеги!

Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців запрошує керівників та фахівців підприємств на зустріч із авторами та засновниками програми «SaveEcoBot» – першого в Україні екологічного боту для агрегації даних про дозвільні документи та процедури забруднювачів довкілля, сплату екологічних податків та про якість повітря.

Бот може легко знайти та впорядкувати наступну інформацію:

– Моніторинг реєстру ОВД (оцінка впливу на довкілля), в якому відображаються етапи проходження процедури екологічної оцінки планової діяльності підприємств.
– Дані про дозволи на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємств-забруднювачів 1, 2 та 3 груп.
– Дані про спеціальні дозволи на користування надрами.
– Дані про дозволи на спеціальне водокористування.
– Дані про ліцензії на поводження з небезпечними відходами.
– Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.
– Дані про ліцензії на виробництво особливо небезпечних хімічних речовин.
– Дані про декларації про відходи.

У ході зустрічі Ви матимете унікальну можливість задати авторам проекту запитання, що стосуються забезпечення екологічної безпеки на підприємстві, ведення відповідної документації, а також процедур впливу громадян на підприємства та посадових осіб, які не дотримуються прийнятих у державі екологічних норм та можливі адміністративні наслідки звернень як громадських організацій щодо поліпшення екологічної ситуації, спричиненої діяльністю підприємства, так і пересічних громадян.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!

Реєстрація за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.