Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Засідання круглого столу до Всесвітнього дня дій за гідну працю

6 жовтня у Федерації профспілок Черкаської області відбулося засідання круглого столу за участі соціальних партнерів та профспілкового активу області. У заході взяв участь голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков.

Учасники круглого столу обговорили ситуацію щодо стану соціально-трудових відносин в регіоні, що склалася внаслідок запровадження карантинних обмежень.

Голова ЧОООР Борис Райков, зокрема, закликав присутніх підтримати збір підписів по підтримці законопроекту 3739. Він відмітив, що «соціальне партнерство є одним з найбільш ефективних шляхів об'єднання зусиль роботодавців, профспілок і держави в реалізації соціальної політики держави. Тільки при консолідації зусиль всіх трьох сторін соціального діалогу можна розраховувати на поліпшення життя наших громадян».

У результаті зустрічі учасники домовилися об’єднати зусилля органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавців, керівників профспілкових організацій області задля забезпечення гідного життя черкащан відповідно до розроблених спільних заходів.