Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Увага! Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у Черкаській області!

27 листопада стартує перший відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності Черкаської області, який цьогоріч буде проводитися за компетенціями:

   • «Кулінарне мистецтво» та «Кондитерське мистецтво» – локація на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище», за адресою: м.Черкаси, вул. Подолінського, 20.

   • «Слюсарні роботи» – локація на базі ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей», за адресою: м.Черкаси, вул. Смаглія, 4.

   • «Роботи на верстатах ЧПУ», «Електромонтажні роботи», «Токарні роботи» – локація на базі Черкаського політехнічного технікуму за адресою: м.Черкаси, вул. Надпільна, 226.

   • «Технології моди» та «Перукарське мистецтво» – локація на базі ДЗ ПО «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості», за адресою: м.Черкаси, вул. Смаглія, 6.

   • «Кладка цегли», «Зварювальні роботи», «Експлуатація дорожньо-будівельної техніки» – локація на базі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей», за адресою: м.Черкаси, вул. Олексія Панченка, 13.

Про конкурс

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» - важливий засіб розвитку державно - громадського партнерства в системі освіти, сприятиме зростанню престижності робітничих професій.

Місія проведення конкурсу — професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.

Змагання проводяться у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу виконуючи низку практичних завдань.

Про організацію

WORLDSKILLS INTERNATIONAL — це міжнародна некомерційна асоціація, метою якої є:

– підвищення престижу робітничих професій

– розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі в цілому.

У діяльності організації беруть участь 74 країни. На сьогодні це найбільше змагання з подібних у світі.

Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.
WorldSkillsUkraine

У 2016 році Україна офіційно стала членом міжнародної організації WORLDSKILLS INTERNATIONAL.

Вперше відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» відбулося 31 жовтня 2016 року у м. Київ.

В якості журі залучаються відомі експерти та провідні фахівці у своїй професійній галузі від вітчизняних роботодавців. Конкурс відбувається за підтримки роботодавців, професійно-технічних та вищих навчальних закладів України.

У 2017 році конкурс «WORLDSKILLS UKRAINE» набирає обертів, в ньому беруть участь майже всі області країни. Кількість учасників конкурсу з кожним роком зростає. У 2016 році в конкурсі взяли участь 136 осіб, у в 2017 р. - більше 150-ти. А в 2018 році - 190 учасників, більше 120 експертів, близько 50 членів журі, 25 лідерів команд, а також до проведення конкурсу задіяні близько 100 волонтерів, які навчаються в ПТО. Конкурс вперше проходив на одній локації та був відкритий для відвідування для всіх охочих.

У липні 2019 року Рада Директорів WorldSkills International затвердила Федерацію роботодавців України як організацію, що представлятиме Україну в цій міжнародній організації.

6 вересня 2019 року вступило в силу Положення, в якому прописані моменти організації та проведення змагань на рівні країни – від вимог до учасників та етапів - до формування групи експертів і журі, які визначатимуть призерів і переможців.

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених роботодавців!