Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Розпочався конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у Черкаській області

27 листопада на базі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулося відкриття відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» у Черкаській області, на якому побував заступник голови Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Олег Куклін. Він звернувся до учасників конкурсу, сказавши, що кожен із присутніх на цьому заході – вже переможець, адже до відбіркового туру конкурсу прибули найкращі майстри своєї справи.

«Коли п’ять років тому я вперше відвідав цей конкурс у Сполучених Штатах Америки, навіть і не здогадувався, що через такий невеликий проміжок часу ми доєднаємося до цього найбільшого та найвизначнішого світового конкурсу робітничих професій, - сказав Олег Володимирович, - а це свідчить про повернення уваги держави до профтехосвіти».

3

Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.
Нині у діяльності організації беруть участь 74 країни. На сьогодні це найбільше змагання з подібних у світі.

2

Участь у професійних випробуваннях беруть 42 учні з 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та 4 - із закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Упродовж першого дня конкурсних випробувань учасники продемонстрували свої знання та вміння за такими номінаціями: «Експлуатація дорожньо-будівельної техніки», «Кладка цегли», «Електромонтажні роботи», «Зварювальні роботи», «Слюсарні роботи», «Токарні роботи», «Роботи на верстатах ЧПУ», «Перукарське мистецтво», «Кондитерське мистецтво» та «Кулінарне мистецтво».

28 листопада буде визначено кращих у номінації «Технологія моди».

Переможці відбіркового етапу візьмуть участь у Всеукраїнському етапі конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», який відбудеться навесні 2020 року.

4

5

6