Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Роботодавці Черкащини обговорили тарифи на послуги з розподілу електроенергії

27 вересня в приміщенні ПАТ «Черкасиобленерго» відбулося обговорення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ «Черкасиобленерго» на 2020 рік, у якому взяли участь голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков, представники ПАТ «Азот», ПрАТ «Лавента», ПП «Аргус-Сервіс», ТОВ «КФ «Меркурій», ТОВ «Завод «Буддеталь», ДП «Автоскладальний завод», ДП «НВК «Фотоприлад» та інших промислових підприємств регіону.

Голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков повідомив, що протягом останніх трьох місяців відбувається спад промислового виробництва, підвищення з 01.07.2019 вартості електроенергії погіршило фінансовий стан підприємств України та зазначив, що підвищувати тарифи Товариства на розподіл електроенергії на 2020 рік неприпустимо. Це є чітка позиція об’єднання роботодавців.

В.о.Голови правління Бращенко О.В.зазначив, що керівництву ПАТ «Черкасиобленерго» відома позиція роботодавців, оскільки напередодні засідання був отриманий лист від Черкаського об’єднання організацій роботодавців з цього приводу.

За підсумками обговорення думки учасників засідання діаметрально розділилися: виробники були категорично не згідні з підвищенням тарифів, вважаючи такі дії необгрунтованими, а комісія, що складалася з представників ПАТ «Черкасиобленерго» та обласної державної адміністрації, не взяла до уваги думку виробників.

Цікаво, для кого проводяться подібні «обговорення»?

Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців сподівається на підтримку Федерації роботодавців України при розгляді цього питання на засіданні НКРЄКП.

Изображение 334