Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Про що спілкувалися роботодавці Черкащини із Президентом

Сьогодні у Черкаській області Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками місцевого бізнесу.

Член Президії Ради ФРУ, голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков в ході бесіди акцентував увагу на важливості прийняття законопроекту про локалізацію, який має на меті розвиток вітчизняного машинобудування.

Зокрема, перевагу на тендерах надавати будуть тим учасникам торгів, чия продукція має локалізацію в Україні на рівні 25-40% на початковому етапі.

Борис Райков підкреслив, що законопроект №3739 дасть можливість вітчизняним компаніям розширяти виробництво, створюючи робочі місця. А іноземні - стимулюватиме до кооперації з українськими виробниками та будівництва заводів в Україні.

Також він підняв перед Президентом питання про введення квот на ввезення міндобрив та захист внутрішнього ринку з метою недопущення зупинення підприємств хімічної галузі і втрати десятків тисяч робочих місць.

В ході зустрічі член ЧОООР, засновниця ТМ «Малятко» та власниця компанії «Еконія» Ірина Варагаш, розповіла про ситуацію навколо компанії «Еконія», яка стала об’єктом рейдерського захоплення та свавілля правоохоронців. Вона попросила Президента звернути увагу на цю ситуацію та спонукати керівництво Офісу Генерального прокурора зробити нарешті свою роботу в рамках закону та здійснити належний нагляд за розслідуванням, щоб зупинити свавілля і корупційні дії слідчих органів.

ze6

ze5

ze3

ze4