Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Перелік послуг Консалтингового агентства «Персонал»

Одним з основних напрямків Консалтингового агентства «Персонал» є підбір персоналу (рекрутинг).

Що таке рекрутинг

Це бізнес-процес, який є основною функцією HR-менеджера або рекрутера. Послуги з підбору персоналу наше агентство надає з 1999 року.

Сьогодні ми закриваємо вакансії, а це -менеджери та керівні посади, не тільки у центральному регіоні, а й по всій Україні. Нашими Замовниками є представники малого та середнього бізнесу.

Напрямок діяльності наших Клієнтів: агро, нерухомість, промисловість, послуги, ритейл.

Працюємо за таким принципом: роботодавець замовляє вакансію – ми шукаємо спеціаліста. Оплачує наші послуги також роботодавець, це 2 з/п працівника, якого шукаємо. Спочатку 30% - як гарантія співпраці, інші 70% - з моменту виходу кандидата на роботу. Для кандидатів наші послуги безкоштовні. Агентство «Персонал» може бути додатковим каналом пошуку роботи для шукачів. Надсилаючи резюме нам, ми зберігаємо його у базі компанії, а шукач може бути впевнений, що без його відома резюме не буде передане третім особам.

Співпрацюючи з КА «Персонал» наші клієнти можуть бути спокійні, що вся отримана інформація під час переговорів є конфіденційною та не підлягає поширенню.

Під час перегорів ми звертаємо увагу на кожну деталь, адже у рекрутингу дрібниць не буває. Ми орієнтовані на максимальний результат і прагнемо аби наші Клієнти були задоволені.

З питань рекрутингу звертайтесь за тел.: 050-464-05-02, 067-472-66-08, 063-271-01-39

Рекрутинг
______________________________________________________________________________

«Ваш бізнес потребує планування і чіткої побудови стратегії»,-говорять з усіх усюд. Проте власникам своєї справи не так то й просто утримати всі моменти роботи, прорахувати витрати та створити конкретну систему дій на цілий рік.

Саме для того, щоб Ваш бізнес розвивався, а прибутки зростали, ми пропонуємо консалтингову послугу «Стратегічні сесії». Їх суть полягає у:

  • напрацювовуванні якомога більшої кількості ідей;
  • встановленні чіткої стратегії роботи на 2021 рік;
  • побудові координати задач кожного працівника;
  • визначенні сфери відповідальності конкретної одиниці компанії;
  • візуалізації цифрового результату роботи.

На перший погляд усі бізнесмени вміють організовувати працю, але спробуйте зробити це так, щоб Ваші прибутки не лише залишилися на тому ж рівні, а й збільшилися. Виклик, чи не так? Стратегічні сесії від

Ирина Киркина

спрямовані на результат і навчання Вас бути стратегом, справжнім капітаном корабля.

Ми не працюємо за шаблоном і підлаштовуємо концепцію роботи під компанію-замовника. Індивідуальний підхід гарантує потрібний вплив і справжню цінність для нашого клієнта. За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону

380978086138

380504640502

Стратег. сесії

______________________________________________________________________________

Історія слова "тренінг", як й історія навчання, нараховує тисячі років. Проте лише в @Консалтинговому агентстві Персонал це поняття набуло особливого значення та сенсу.

Вже більш ніж 20 років ми проводимо тренінги і, опираючись на досвід, кожного разу модернізуємо формат, інформацію, програму та підхід. Цьогорічні умови потребують мобільної реалізації тренінгів, вмотивованих, конкретних і практичних знань. Секрет успішних результатів наших учасників-це "тренінги під ключ", а також відстежування посттренінгового періоду.

Яку ж цінність несе наша діяльність і для кого ми проводимо тренінги:

  • Корпоративні тренінги (робота із колективом працівників компанії задля підвищення рівня їхньої компетенції та покращення результатів)
  • Індивідуальні тренінги (таке формулювання отримала 60-та ювілейна група учасників тренінгу "Тренінги та вміння їх проводити", адже в умовах карантину та з аспекту ефективності було прийнято рішення проводити його у мікрогрупах, максимально індивідуалізовано)
  • Управлінські тренінги або управлінські сесії (вирішення проблем керівників бізнесу шляхом навчання їх будувати бізнес-концепцію та чітко розуміти шляхи реалізації цілей)

Наша робота покликана принести користь клієнтам-партнерам, вибудувати довірливі стосунки та стати надійною опорою у подальшій роботі.

За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону

380978086138

380504640502

тренінги