Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Олександр Дорош взяв участь у роботі конференції Федерації профспілок Черкаської області

Голова Федерації роботодавців Черкащини Олександр Дорош 17 лютого взяв участь у роботі конференції Федерації профспілок Черкаської області, яка проводилася з єдиним порядком денним: «Про перешкоджання діяльності профспілок».

У своєму виступі Олександр Дорош підкреслив важливість єднання зусиль власників бізнесу та професійних спілок підприємств задля їх стабільної роботи та вирішення соціальних питань працюючих. Він також ознайомив присутніх з основними напрямками роботи Федерації роботодавців, зупинившись на кількох пріоритетних завданнях, над якими працює організація роботодавців. Це, зокрема, розробка дієвих механізмів реалізації Закону України № 1977-ІХ, прийнятого 16 грудня 2021 року, який стосується локалізації виробництва. Реалізація цього закону сприятиме створенню нових робочих місць, що допоможе зберегти українських фахівців в Україні.

Ще одним важливим напрямком голова Федерації роботодавців Черкащини назвав підготовку професійних кадрів за замовленням роботодавців відповідно до потреб сучасного ринку праці, аби підготовлені кадри не шукали роботу за кордоном. А також роботу над податковим законопроектом, який знизить податок на заробітну плату. Прийняття цього законопроекту надасть можливість підвищити заробітну плату працюючим.