Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Необхідно спрямувати зусилля на дієву підтримку законопроекту № 3739

Олександр Дорош під час свого виступу на сессій Черкаської обласної ради озвучив питання, котре стосується державних закупівель за бюджетні кошти, які формуються за рахунок податків роботодавців.

Сьогодні все більше вони спрямовуються на закупівлю імпортної продукції. При цьому, аналогічна вітчизняна продукція або взагалі не розглядається, або ж тендерна процедура прописується таким чином, що український виробник не може брати в ній участі. А це призводить до скорочення виробництва на українських підприємствах, зменшення податків та зменшення кількості працюючих.

У зв’язку з цим, Олександр Дорош підкреслив необхідність спрямувати зусилля на дієву підтримку законопроекту № 3739, який надасть преференції продукції з локалізованим українським виробництвом та дозволить вітчизняній продукції мати перевагу перед імпортною при закупівлі за бюджетні кошти. Прийняття цього закону у другому читанні забезпечить зростання ВВП на рівні майже 4%, збереже 200 тисяч робочих місць та сприятиме створенню 62 тисяч нових робочих місць у межах нашої держави. В цілому, законопроект спрямований на підтримку 4000 підприємств-виробників кінцевої продукції та комплектуючих.

«Всі країни з розвиненою економікою підтримуюсь своїх виробників, настав час, задля збереження промисловості, подбати про це, адже, за цими цифрами стоять люди – працівники підприємств і їх сім’ї», – наголосив голова Федерації роботодавців Черкащини.

Відео виступу Олександра Дороша, а також інформацію про всі обговорені питання можна переглянути у цьоу матеріалі.