Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

На Черкаській ТЕЦ завершився конкурс малюнку «Діти про енергетику»

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» підвели підсумки уже традиційного конкурсу дитячого малюнку «Діти про енергетику», що проводиться на підприємстві з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

У творчому конкурсі взяли участь діти від 6 до 15 років. У кожній віковій категорії серед учасників було обрано по три найкращі роботи та визначено переможців. Наразі виставка дитячих малюнків прикрашає стіни адмінприміщення Черкаської ТЕЦ.

– Цьогоріч на конкурс малюнку «Діти про енергетику» було подано чимало цікавих робіт, – розповідає Директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов. – Оцінювати роботи учасників було непросто. Переможців визначали комісійно. Перш за все, звертали увагу на техніку виконання, оригінальність і творчий підхід до втілення дитиною задуму в межах конкурсної теми. Енергетику зобразити не так легко, як здається. Всі діти добре справились із завданням конкурсу. Кожен юний художник по-своєму переніс нас у світ енергетики, зобразив чарівну теплоелектроцентраль, робочі місця своїх батьків та показав важливість енергетичної галузі у житті людини.Конкурс малюнку

Керівник підприємства Михайло Фатьянов разом із головою профспілкової організації Іваном Починковим привітали переможців та учасників конкурсу і вручили їм грамоти, цінні подарунки та солодощі.

Михайло Юрійович подякував дітям за участь у конкурсі, побажав творчих успіхів та запросив усіх учасників на екскурсію.

Діти разом із батьками прослухали інструктаж, одягли каски та жилети зі світло відбиваючими полосами і відправилися в подорож, де на власні очі змогли побачити як створюється теплова та електрична енергія. Під час екскурсії діти уважно слухали та з захопленням ділилися враженнями та планами, що хочуть зобразити на своєму малюнку вже наступного року. Також вони поділилися думками про вибір своєї майбутньої професії.

Сподіваємося, що енергетична галузь у майбутньому буде у надійних руках молодого творчого покоління енергетиків!

Конкурс малюнку1

конкурс малюнку2

конкурс малюнку3