Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Компанія «Богдан моторс» презентувала спеціалізований автомобіль для дезінфекції

На ДП «Автоскладальний завод №2» автомобільної компанії «Богдан моторс», що у Черкасах, 22 квітня відбулася презентація спеціалізованого автомобіля для дезінфекції.

Вантажний автомобіль «Богдан 3378» з бортовою платформою на шасі Hyundai HD78 зі встановленим додатковим обладнанням, призначений для проведення робіт із дезінфекції дорожнього покриття, окремо розташованих об’єктів та будівель тощо.

Автомобіль призначений для використання на автомобільних дорогах, що відповідають стандартам ДСТУ 3587. Він має високі динамічні якості, плавність ходу і має можливість без обмежень рухатися в щільному автомобільному потоці, долаючи значні відстані з високою та середньою швидкістю.

В середині бортової платформи автомобіля закріплена ємність для використання розчинів різноманітного складу. З лівого та правого бортів розташовані котушки з намотаним шлангом довжиною 20 метрів, які дозволяють, при нерухомому автомобілі, виконувати роботи з обробки об’єктів оператору дистанційно. Ширина обробки дорожнього покриття основним пристроєм розпилення становить 3,5 метри.

«Враховуючи виклики сьогодення, ця модель була розроблена нами упродовж двох тижнів. Маємо надію, що новий автомобіль стане у нагоді для обробки вулиць та будівель у боротьбі з епідемією, спричиненою коронавірусом COVID-19», - зазначив директор ДП «Автоскладальний завод №2» АТ «АК «Богдан моторс» Олександр Шевель.

Богдан2

Богдан3