Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Голова Федерації роботодавців Черкащини Олександр Дорош закликав депутатів Черкаської міської ради долучитися до ініціатив роботодавців

9 листопада Голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини» взяв участь у роботі сесії Черкаської міської ради. У своєму зверненні до депутатів, які представляють інтереси громади міста Черкаси та платників податків, він озвучив виклики, котрі сьогодні гостро стоять перед вітчизняними виробниками і запросив депутатів до об’єднання зусиль у подоланні найактуальніших проблем.

«Звертаюся до вас від імені великого і середнього бізнесу, інтереси якого в регіоні представляє Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини».До складу Федерації входить 167 підприємств, на яких працює 23750 осіб. Нашими підприємствами за 10 місяців 2021 року сплачено до бюджету 879 млн. 332,9 тис. грн. З них до місцевого – 450 млн. 646,9 тис. грн., а це становить 40% бюджету» , - зазначив Олександр Анатолійович.

Олександр Дорош закликав депутатів міської ради звернутися до Верховної Ради України у підтримку в прийнятті у другому читанні законопроекту № 3739, який надасть преференції продукції з локалізованим українським виробництвом та дозволить вітчизняній продукції мати перевагу перед імпортною при закупівлі за бюджетні кошти. Прийняття цього закону забезпечить зростання ВВП на рівні майже 4%.

Наступним питанням прозвучали пропозиції, що стосуються енергетики: «З огляду на ситуацію, яка склалася в енергетичній галузі, ми зверталися до обласної ради та облдержадміністрації провести спільну нараду за участю влади, роботодавців та представників енергогенеруючих компаній регіону та створити антикризовий комітет, до складу якого увійдуть представники всіх названих інституцій. Наразі такий комітет формується і ми запрошуємо представників міської ради долучитися до роботи у цьому комітеті. А також пропонуємо вам розглянути можливість, у тому числі, провести зміну режиму освітлюваності вулиць та перенесення графіка роботи на світловий робочий час соціально важливих об’єктів», - зазначив голова Федерації роботодавців Черкащини.

І, насамкінець, запросив представників міської ради долучитися до заходів, які планується провести спільно з обласною радою та обласним управлінням освіти. «Оскільки управління та фінансування професійних закладів передані на місцевий рівень, а підприємства, у свою чергу, потребують кваліфікованих кадрів, нам необхідно спрямувати спільні зусилля на підготовку кадрів для промисловості. Навчальні заклади повинні готувати спеціалістів тих професій, які потребують наші підприємства, адже професійне навчання відбувається за рахунок наших податків», - резюмував Олександр Анатолійович.

Федерація роботодавців Черкащини щиро вдячна депутатам міської ради, які сприяли можливості виступу голови на сесії міської ради.