Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Голова Федерації роботодавців Черкащини Олександр Дорош взяв участь у сесії Черкаської облради

26 листопада відбулася сесія обласної ради, у роботі якої взяв участь голова Федерації роботодавців Черкащини Олександр Дорош. Він звернувся до депутатів з ключовими питаннями, які наразі гостро стоять перед українськими роботодавцями.

Висловивши розуміння того, що не на всі процеси може впливати влада на місцях, Олександр Анатолійович все ж зазначив: «Якщо ми не захистимо сьогодні нашого виробника, промисловість у країні буде знищена». Тож для розв’язання ситуації він запропонував провести низку заходів.

Першим і головним викликом бізнес вважає стрімке підвищення вартості енергоносіїв. Голова Федерації роботодавців Черкащини запропонував провести спільну нараду за участю влади, роботодавців та представників енергогенеруючих компаній регіону та створити антикризовий комітет, до складу якого увійдуть представники всіх названих інституцій. А також підготувати звернення обласної ради до Верховної Ради України про створення антикризового комітету країни з енергетичних питань, який би розробив та впровадив термінові заходи з подолання енергетичної кризи. «Якщо цього не зробити вчасно, країна може опинитися в енергетичній пастці, вихід з якої буде потребувати ще більших зусиль та фінансових витрат», – зазначив він.

Наступним він озвучив питання, котре стосується державних закупівель за бюджетні кошти, які формуються за рахунок податків роботодавців.

І третім питанням, необхідним для термінового реагування було названо питання підготовки кадрів для реального сектору економіки.

Він запросив депутатів до активної участі в обговоренні та вирішенні озвучених питань, а також прийняття необхідних рішень. «Ми готові до співпраці, оскільки за нами – наші колективи, які є вашими виборцями. У цей непростий час ми не бачимо сенсу в суперечках, а прагнемо до співпраці і спільного вирішення всіх завдань і викликів сьогодення. Тільки разом ми зможемо стабілізувати ситуацію, що склалася», - підсумував Олександр Дорош.