Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація роботодавців Черкащини підтвердила свою репрезентативність

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», а також Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини».

За результатами проведеного Комісією аналізу поданих документів, відповідно до рішення відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області від 19.11.2021 № 003 - 21/23 - Р Черкаське обласне об'єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців Черкащини» визнано таким, що підтвердило свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

Шановні колеги! Дякуємо за високу довіру та можливість виступати від вашого імені, захищаючи права бізнесу! Будемо і надалі робити все, щоб гідно представляти інтереси промисловості і підприємництва на регіональному та місцевому рівнях. А також запрошуємо до співпраці тих, хто ще не об’єднався з нами! Разом ми – сила!

svidotstvo 2021

Переглянути всі свідоцтва можна у розділі Питання реперезентативності