Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Енергетиків Черкаської ТЕЦ відзначили з нагоди професійного свята

22 грудня працівники енергетичної галузі країни відзначали своє професійне свято – День енергетика. З цієї нагоди на ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» відбулися святкові урочистості.

Розпочав урочисті збори та привітав тепловиків зі святом голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко. Керівник відмітив, що із впровадженням нової моделі енергоринку колективу підприємства довелося працювати у період великих змін. Щоб підлаштуватися під новий ринок енергії, працівники підприємства в екстреному режимі змінювалися, вчилися та розвивалися. Цей рік був не легким, але результативним.День енергетика

– Сьогодні від нашого професіоналізму та досвіду залежить безперебійна робота підприємств, ефективність функціонування інших сфер, комфортний та затишний побут громадян. Ми з особливою відповідальністю дбаємо про енергетичну безпеку свого міста та Черкаського краю, а результатами нашої нелегкої праці користуються жителі всього міста та країни. Дорогі енергетики, вітаю вас із професійним святом! Бажаю щоденно відчувати велику людську вдячність за вашу невтомну роботу, впевненості у завтрашньому дні, добробуту та злагоди у родинах, – зазначив Віктор Володимирович.

Про досягнення трудового колективу за поточний рік розповів директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов. Зокрема, Михайло Юрійович зазначив, що для того, аби станція працювала безперебійно, а містяни постійно відчували комфорт у своїх домівках, робітники ТЕЦ удень і вночі, долаючи випробування, працюючи у свята й вихідні, чергують біля котлів та слідкують за роботою генеруючого обладнання. Без перебільшення, всі працівники ТЕЦ – це мужні люди, справжні професіонали своєї справи.

День енергетика1

– Для енергетиків легких часів ніколи не було. Не дивлячись на всі негаразди, виробництво працює, підприємство не втратило потужностей, є необхідний запас палива, проведено ремонтні роботи – зроблено все, щоб цього року забезпечити безперебійне проходження опалювального періоду, – підкреслив керівник.

На завершення виступу директор наголосив, що вірить, у новому році на станцію очікує період відновлення та розбудови. Подякувавши колективу за самовіддану, злагоджену та плідну працю, Михайло Фатьянов з нагоди Дня енергетика нагородив найкращих відзнаками та привітав усіх присутніх із прийдешніми святами і побажав нових досягнень.