Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Досягнення суспільного добробуту є метою, до якої повинні прагнути всі учасники соціального діалогу

29.07.2020 р. підписано Територіальну тристоронню соціально-економічну угоду між обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2020-2025 роки.


Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар назвав підписання Територіальної угоди епохальною для регіону подією. Він наголосив на необхідності реалізації зобов’язань сторін та поліпшення стану соціально-економічних та трудових відносин в області.
Голова Федерації профспілок області Петро Шевченко привернув увагу до питань зайнятості населення, підготовки кадрів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, безпечних умов праці.

Від Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців свій підпис під документом поставив його голова Борис Райков.
Він зазначив, що підписання цього важливого для регіону документу свідчить про відповідальність сторін і готовність до ведення соціального діалогу. Також він торкнувся і підсумків виконання попередньої Територіальної угоди:

photo 2

«Можемо наводити багато прикладів співробітництва сторін в рамках Територіальної угоди. Так, серед досягнень попередньої угоди необхідно відмітити ріст середньої заробітної плати по області. Якщо середня заробітна плата у нашому регіоні в січні 2016 року складала 3484 грн., то на сьогоднішній день вона наближається до 9000 грн.

У той же час для підвищення заробітних плат в нинішніх непростих умовах необхідно потурбуватися про активний ріст економіки. І це наше спільне завдання. Кілька днів тому ми проводили на одному із наших підприємств, АТ «Черкаський автобус», захід у підтримку Законопроекта по локалізації виробництва, прийнятого в першому читанні. Сьогодні, як ніколи, нам необхідно консолідувати наші зусилля, захищаючи вітчизняного товаровиробника.

photo 3

Ми впевнені, що досягнення суспільного добробуту є метою, до якої повинні прагнути всі учасники соціального діалогу.

Відповідальність, яка на нас покладена, не дає нам права залишатися осторонь не тільки в питаннях ведення бізнесу, але і в складних економічних і соціальних процесах, які сьогодні відбуваються в нашій країні».