Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Черкаський «Азот» сприяє протидії коронавірусу

Мільйон гривень виділено Черкаським «Азотом» на допомогу області в протидії епідемії коронавірусу COVID-19.

«На сьогоднішній день підприємством закуплено апарат штучної вентиляції легенів, а також маски і респіратори для медичних закладів області на суму 400 тисяч гривень. Також безоплатно постачаємо газоподібний і рідкий кисень для всіх медичних закладів регіону. Наше підприємство – серед засновників спеціального фонду протидії коронавірусу, створеного 25 березня під час спільної наради представників бізнесу та міської влади. В цілому, на сьогодні «Азотом» виділено мільйон грн. на допомогу області в протидії епідемії коронавірусу COVID-19» – зазначив Голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров.

«Азот», як стратегічно важливе підприємство для країни, продовжує працювати у режимі суворого карантину, дбаючи про захист своїх працівників. Підприємство порівняно з минулим роком, на 20% збільшило випуск товарної продукції, повністю забезпечуючи внутрішній ринок. Так, об’єм карбамідно-аміачної суміші збільшено з 500 тис. тон до 1 млн. тон на рік при потребі України у 800 тис. тон. Вся продукція підприємством фасується у необхідну для споживача тару. За останній рік для цього були побудовані установки для фасування карбаміду. Для завершеного циклу надання послуг закуплено близько 100 одиниць автотранспорту – автоцистерни та довгоміри, які служать для доставки споживачу такої продукції, як аміачна селітра, слабка азотна кислота, карбамідно-аміачна суміш, карбамід тощо.

Незважаючи на складну як у країні, так і у світі ситуацію, ПАТ «Азот» продовжує працювати, забезпечуючи аграріїв необхідною продукцією і підтримуючи медичні заклади.