Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Черкаські студенти і викладачі знову стажуватимуться у європейських вишах

Проект з академічної мобільності Erasmus +, що відкриває черкаським студентам і викладачам можливість стажування у європейських вишах, отримав можливість виконувати Черкаський державний бізнес-коледж. На реалізацію проекту протягом трьох років колледж та його партнер у Європі отримають майже 122 тисячі євро.

Erasmus

- Уже цього семестру до ISMA University (м. Рига) поїдуть наші викладачі. Навчання студентів розпочнеться у наступному семестрі, –повідомив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Професори та доценти колледжу викладатимуть у Європі протягом тижня (і отримуватимуть за цей час близько 1250 євро), студенти – вчитимуться протягом семестру (і отримуватимуть стипендію у розмірі 750 євро на місяць). І викладання, і навчання відбуватиметься англійською мовою, яка завжди посилено вивчається у коледжі. Адже за программою академічної мобільності Erasmus+ ми співпрацюємо із латвійським університетом уже не перший рік – із вересня 2017 року у програмі взяли участь 7студентів та 6 викладачів. Новий проект розрахований на 2020–2022 роки.

Черкаський державний бізнес-коледж є єдиним коледжем у області, що реалізує програму академічної мобільності та, загалом, отримав найбільшу фінансову підтримку від програми Європейського Союзу Erasmus+  серед усіх вишів Черкащини.

Erasmus 2