Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців підтримує рішення виконавчого комітету щодо пом'якшення карантину для частини підприємців міста

12 березня 2020 року рішенням виконкому Черкаської міської ради, відповідно до постанови Кабміну, у Черкасах було введено карантин на три тижні, який згодом було продовжено. Місцева влада та соціально відповідальний бізнес об’єдналися задля протидії епідемії коронавірусу COVID-19. Розуміючи всю серйозність ситуації та не чекаючи на державну допомогу, черкащани почали своїми силами забезпечувати медичні заклади усім необхідним: обладнанням, антисептиками, засобами захисту, тестами, ліками, газоподібним і рідким киснем для лікування хворих у стаціонарних умовах тощо.

Разом з тим, з початком карантину малий та середній бізнес несе величезні збитки, адже задекларованої та проанонсованої Кабінетом Міністрів компенсації по частковому безробіттю підприємства до сьогодні так і не отримали, оскільки наразі порядок надання її законодавчо неврегульований. Послаблення карантинних заходів для бізнесу сприятиме і роботі правоохоронних органів, адже легше здійснювати контроль за легально працюючим бізнесом, ніж за тим, що не витримуючи кризи, може піти у тінь. Тому рішення виконавчого комітету щодо пом'якшення карантину для частини підприємців міста вважаємо своєчасним та зваженим.

Усвідомлюючи той факт, що відповідальність за дотримання санітарних норм лежить на власниках бізнесу, підприємці роблять усе можливе, аби забезпечити свої заклади антисептиками, масками, рукавичками, облаштувати робочі місця додатковими засобами захисту.