Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Федерація неодноразово звертала увагу керівництва держави на проблему розвитку виробництва енергії з відновлювальних джерел. Українські роботодавці відстоювали позицію, що виконання зобов’язань держави перед інвесторами у виробництво «зеленої» енергії не повинно перекладатися на промислових споживачів шляхом підвищення тарифу на послуги з передачі електроенергії. Та пропонувала шляхи вирішення цієї проблеми.

Аналітичний центр ФРУ спільно з Комітетом екології Федерації проводить онлайн круглий стіл, під час якого з практичної точки зору, наближено до секторальних вимог обговоримо вплив Європейського зеленого курсу на становище конкретних підприємств та секторів і як використати ЄЗК на користь українського бізнесу.

Доцільність запровадження державного регулювання цін цукор, можливість якого наразі розглядає Уряд, та його потенційний вплив на бізнес-середовище і ринок в цілому викликає значне занепокоєння серед виробників щодо перспектив подальшого розвитку бізнесу.

Нагадуємо, що на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, діє програма часткового безробіття для підтримки виробничників, які вимушено зупинили (скоротили) виробництво продукції, у тому числі через карантин та скоротили робочий час для своїх працівників.