Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

На цьому сьогодні, під час пресконференції в Києві, присвяченій подіям навколо виробника дитячого харчування та питної води ТОВ ПІІ «Еконія» (м. Золотоноша, Черкаська обл.), наголосив член Президії Ради Федерації, голова правління Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков.

"UKRAVIT" — одно из немногих украинских предприятий, которое активно наращивает продажи как на внутреннем, так и на внешнем рынках.

Компания вот уже более 20 лет сотрудничает с украинскими аграриями и разрабатывает продукты, ориентированные на их потребности.

2 квітня 2020 року набрав чинності Закон № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

12 березня 2020 року рішенням виконкому Черкаської міської ради, відповідно до постанови Кабміну, у Черкасах було введено карантин на три тижні, який згодом було продовжено. Місцева влада та соціально відповідальний бізнес об’єдналися задля протидії епідемії коронавірусу COVID-19. Розуміючи всю серйозність ситуації та не чекаючи на державну допомогу, черкащани почали своїми силами забезпечувати медичні заклади усім необхідним: обладнанням, антисептиками, засобами захисту, тестами, ліками, газоподібним і рідким киснем для лікування хворих у стаціонарних умовах тощо.

Продовжуємо серію матеріалів по протидії covid-19 підприємствами, що входять до складу ЧОООР. Наші підприємства перераховують кошти, купують медобладнання і захист для лікарів, роблять антисептики, шиють маски та захисні костюми, адже місцевим бюджетам бракує коштів на такі заходи.