Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

НКРЕКП розмістила для громадського обговорення проект постанови, відповідно до якого пропонується збільшити тариф на послуги з передачі електричної енергії ПрАТ «НЕК «Укренерго» з 293,93 грн/МВт∙год до 316,08 грн/МВт∙год. Постанова набере чинності з 01.04.2021.

24 лютого Федерація взяла участь у зустрічі керівництва Державної митної служби на чолі з головою Павлом Рябікіним з представниками провідних бізнес-об’єднаньУкраїни.

Днями ФРУ звернулася до Державної податкової служби із листом, в якому висловлено занепокоєння процесами, що відбуваються на ринку нафтопродуктів. Зокрема, тінізацією цього ринку – незаконним ввезенням нафтопродуктів на митну територію України без належного митного оформлення, тіньовим виробництвом пального, а також торгівлі пальним з грубими порушеннями законодавства.

Чому Україна досі закуповує засоби захисту від COVID-19 сумнівної якості, наші хворі та медики гинуть, а вітчизняні виробники втрачають роботу? Як повернути конкуренцію та якість у «ковідні» закупівлі? Про це говорили під час круглого столу у Федерації роботодавців України представники вітчизняних виробників ЗІЗ Мінекономіки, ДП "Медзакупівлі", РНБОУ, громадської спілки «Біомедзахист».

Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов взяв участь у онлайн нараді, яку проводив заступник Міністра розвитку економіки Тарас Качка, щодо процедур закупівель для проектів, які фінансуються за кошти Європейського інвестиційного банку.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує інформувати вас про зміну ситуації з середньозваженою ціною електроенергії в сегменті РДН в ОЕС України.

За ініціативи народного депутата Дмитра Кисилевського і за підтримки Федерації роботодавців відбулася робоча нарада щодо вдосконалення законодавства у сфері торговельного захисту.

Федерація роботодавців ініціює обговорення з авторами проекту Закону «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» з метою його доопрацювання та включення пропозицій членів Федерації.

12 лютого 2021 року керівники галузевих організацій і підприємств – учасників ФРУ обговорили з Офісом підтримки реформ Міндовкілля пропозиції роботодавців до законопроекту «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення» № 4167, який може бути розглянуто парламентом на черговій сесії.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує інформувати вас про зміну ситуації з середньозваженою ціною електроенергії в сегменті РДН в ОЕС України.