Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ПрАТ «НЕК «Укренерго» оприлюднило проект змін тарифу на передачу електроенергії на 2021 рік, яким передбачається підвищення тарифу на передачу електроенергії з 293,93 грн/МВт∙год до 355,55 грн/МВт∙год, тобто на 21 %, з 1 серпня 2021 року.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

У зв’язку з переглядом у 2021 році положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, на замовлення Федерації роботодавців України за підтримки Конфедерації промисловості Данії, Державний НДІ інформатизації та моделювання економіки разом з «CMD-UKRAINE» здійснили комплексне дослідження щодо перегляду угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Сьогодні Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування підтримав для повторного розгляду у першому читанні доопрацьований законопроєкт № 4187.

Федерація роботодавців України підтримує рішення Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року щодо зміни наглядової ради компанії НАК «Нафтогаз України» та звільнення голови правління. Про це йдеться у зверненні ФРУ до Прем’єр-міністра України.

Традиційний аналіз ситуації в сегменті РДН в ОЕС України від Аналітичного центру економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України.

29 квітня на засіданні Урядового комітету розглядався проект постанови «Про затвердження Порядку запровадження державних регульованих цін на товари суб’єктів господарювання, які порушують вимоги законодавства про захист економічної конкуренції».

Відсьогодні, 30 квітня, під час здійснення закупівель в системі Prozorro замовники нарешті зможуть застосовувати новий критерій - вартість життєвого циклу. Цей інструмент дозволить врахувати майбутні витрати, пов’язані з подальшим використанням предмету закупівлі, та визначити найбільш економічно вигідну пропозицію в довгостроковій перспективі.

Уряд на засіданні 28 квітня затвердив Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті на оновлення рухомого складу Укрзалізниці та модернізації залізничної інфраструктури для розвитку пасажирських перевезень.

27 квітня відбулось друге засідання Комітету екології та розвитку зеленої економіки Федерації роботодавців України, предметом обговорення якого став Другий Національно визначений внесок (НВВ-2) України до Паризької угоди.